A+ A-

Linia biznesu

Nitowanie „Solid Riveting”

Jednostka biznesowa Solid Riveting z siedzibą w Olpe, Nadrenia Północna-Westfalia, produkuje w procesie formowania na zimno zaawansowane nity pełne i półrurowe oraz elementy złączne. Łączniki te stanowią zarówno techniczną, jak i ekonomiczną alternatywę dla innych dwustronnie dostępnych systemów mocujących, takich jak śruby czy śruby zabezpieczające. Różne wymiary, materiały i wykonania pokrywają szeroki zakres zastosowań.

Technologia nitowania GESIPA® koncentruje się na specyficznych wymaganiach klienta, jak również na wspólnie opracowanym i powiązanym z nim indywidualnym rozwiązaniu połączenia. Oczywiście produkujemy również według rysunków klienta i chętnie je dalej rozwijamy. Rzuć nam wyzwanie - chętnie Ci doradzimy!

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Segmenty rynku

Podstawowym rynkiem dla tej linii biznesu jest rynek samochodów osobowych i pojazdów użytkowych. Ale jesteśmy również aktywni i obecni w segmentach innych niż motoryzacja. Zwłaszcza dla sektora pojazdów użytkowych, takich jak ciężarówki i naczepy, produkujemy elementy złączne ze specjalnie opracowaną i opatentowaną powłoką antykorozyjną SheraBlack®. Projektujemy również złożone części formowane na zimno o dużej wytrzymałości dla wielu znanych producentów.

Wartość dodana dla Klienta

Funkcjonowanie linii biznesu „Solid Riveting” opiera się na długotrwałej i stabilnej współpracy partnerskiej z klientami i oferuje im następujące główne korzyści:

  • Dostępność: Jesteśmy zawsze dostępni dla naszych klientów.
  • Koncentracja i zaangażowanie: Zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość i dlatego stawiamy sobie i naszym partnerom najwyższe wymagania w tym zakresie.
  • Prędkość: Razem wspieramy klientów w czasowym i merytorycznym planowania projektów.
  • Wewnętrznie: Technologia wykańczania powierzchni spełniająca najwyższe wymagania ochrony antykorozyjnej elementów złącznych w stanie zamocowanym
  • Niezawodność i zaufanie: Serwis posprzedażny ma dla nas ogromne znaczenie, ponieważ zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem.
  • Wysoka jakość produktu: Podstawą tego jest nasze wieloletnie doświadczenie, najnowocześniejsze urządzenia i technologie oraz zaangażowani pracownicy o wysokich kompetencjach. Dzięki temu możemy opracowywać produkty o wysokiej jakości.
    Zintegrowane procesy, takie jak wytwarzanie narzędzi i obróbka powierzchni, a także zaawansowany system zapewnienia jakości zapewniają niezawodność naszych produktów i usług.
  • Podejście holistyczne: Wyznaczamy nowe standardy dzięki ekonomicznym kompletnym systemom i komponentom. Dzięki naszym kluczowym kompetencjom oraz nowym produktom i pomysłom biznesowym osiągnęliśmy czołową pozycję na rynku z najlepszym stosunkiem ceny do wartości użytkowej.