A+ A-

e-Commerce

BMEcat, dane produktów i materiały marketingowe dla specjalistycznych handlowców z branży

Potrzebujesz danych o produkcie lub kompletnych materiałów marketingowych, które możesz umieścić w swoim sklepem internetowym? A może szukasz zdjęcia do umieszczenia na swojej stronie internetowej lub do wydrukowania w katalogu? Na tej stronie pokazujemy w jaki sposób wspieramy naszych partnerów

-wyspecjalizowanych handlowców, aby jak najlepiej prezentowali nasze produkty klientom końcowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz BMEcat, czy chcesz uzyskać dostęp do naszych ulotek, katalogów, instrukcji obsługi i wielu innych materiałów za pośrednictwem Oxomi – tutaj możesz szybko poznać liczne możliwości udanej prezentacji produktu.

BMEcat

BMEcat to znormalizowany format wymiany danych w zarządzaniu katalogiem. Format BMEcat jest oparty na technologii XML i umożliwia wymianę naszych danych katalogowych oraz przesyłanie systemów klasyfikacji produktów eCl@ss oraz ETIM. Możemy również oferować eksport danych z BMEcat  w formacie CSV i Excel. W BMEcat dostarczamy dane naszych produktów do sklepów internetowych naszych partnerów lub systemów zarządzania towarem. Dokument zawiera między innymi długie opisy i zdjęcia. Oferujemy Państwu nasz standardowy BMEcat, jak również dane mediów do pobrania za pośrednictwem naszego wewnętrznego obszaru. Uwaga: Obecnie oferujemy BMEcat tylko w języku niemieckim, angielskim, francuskim i hiszpańskim.

Poprzez poniższy formularz otrzymają Państwo dane dostępu do wewnętrznego obszaru, gdzie można pobrać standardowy BMEcat (BMEcat 1.2 i BMEcat 2005), Excel MultiSheet, jak również dane medialne:
Pobierz znormalizowany BMEcat

OXOMI

GESIPA® jest powiązana z handlem za pomocą platformy Oxomi. Oferujemy naszym partnerom handlowym bardzo dobre narzędzie do przekazywania informacji o produktach i materiałów i marketingowych, które można bezpośrednio integrować z własnymi stronami internetowymi, przy czym nie jest konieczna „ręczna” aktualizacji danych – dzieje się to automatycznie za każdym razem, gdy GESIPA aktualizuje dokument. Nie ma przy tym znaczenia, czy udostępniasz dokumenty marketingowe w formie cyfrowej biblioteki katalogowej na swojej stronie internetowej, czy tylko swojemu personelowi lub czy włączasz dokumenty, obrazy i filmy jako materiały uzupełniające do swojego sklepu internetowego. Wystarczy, że zgłosisz się do współpracy z nami za pośrednictwem Oxomi – a będziesz mieć dostęp do wszystkich naszych materiałów marketingowych.

Dalsze informacje dla partnerów handlowych

Data View („Podgląd danych”) Nexmart

Korzystaj z zawsze aktualnych i kompletnych danych o produktach w swoich sklepach internetowych dzięki „Podglądowi danych” firmy Nexmart. Dostarczamy wszystkie nasze dane o produktach do firmy Nexmart, aktualizujemy je tam i przygotowujemy w Corporate Design. Jako wyspecjalizowany sprzedawca i partner Nexmart, możesz łatwo ściągnąć dane produktów przygotowane przez Nexmart do swojego sklepu internetowego i zapewnić w ten sposób klientom zawsze aktualne i wyczerpujące informacje o produktach.

Więcej informacji o „Data View”

Bank zdjęć GESIPA®

W naszej bazie zdjęć możesz szybko i łatwo znaleźć wszystkie zdjęcia związane z GESIPA®, które możesz wykorzystać na swojej stronie internetowej lub w materiałach drukowanych. Możesz przeglądać online wszystkie produkty (nity, nitonakrętki, nitownice itd.), aplikacje i zdjęcia a także logo GESIPA® lub pobierać je w różnych formatach i używać po zaakceptowaniu warunków użytkowania. Zarejestruj się pod poniższym linkiem, a prześlemy Ci dane umożliwiające dostęp do bazy zdjęć:

Wniosek o przyznanie dostępu

do bazy zdjęć