A+ A-

GESIPA przechodzi na CAS

System akumulatorów różnych producentów

230 Elektronarzędzi – i tylko jeden akumulator! Dzięki systemowi Cordless Alliance System (w skrócie CAS) narzędzia pochodzące od różnych producentów i przeznaczone do różnych zastosowań można łatwo używać razem dzięki uniwersalnym akumulatorom i ładowarkom.

GESIPA® jest jednym z producentów, którzy dostosowują swoje narzędzia zasilane z akumulatorów do nowej technologii CAS.

CAS w praktyce: bateria dla handlu metalami

Nasze narzędzia do nitów jednostronnie zamykanych, jak również nitownice jednostronnie zamykane z serii Bird Pro, nitują w oparciu o technologię akumulatorową CAS. AccuBird Pro, FireBird Pro i wszystkie inne narzędzia nitujące z serii Bird Pro można zatem łatwo łączyć z szeroką gamą maszyn partnerów CAS. Dzięki szerokiej gamie narzędzi CAS, jeden akumulator może być używany do wszystkich prac w branży metalowej - niezależnie od tego, czy chodzi o cięcie metalu, łączenie materiałów budowlanych czy ich mocowanie. Do obróbki metalu nadają się na przykład elektronarzędzia firm GESIPA®, metabo i Trumpf, z których wszystkie są gotowe do użycia z tym samym akumulatorem CAS i ładowarką. To nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy!
Twój akumulator. Twoje rzemiosło. Twoja wolność.

Ten film pokazuje, jak to wygląda w praktyce:

Oglądaj teraz

Zalety są oczywiste

Dostosowanie nitownicy Bird Pro do systemu akumulatora CAS jest przykładem współpracy producenta najlepszej technologii nitowania i czołowego dostawcy akumulatorów. Współpraca z wieloma znaczącymi partnerami CAS w zakresie zastosowań zarówno standardowych i jak i specjalnych tworzy sojusz łączący wydajność i innowacyjność. Uniwersalne zastosowanie akumulatorów CAS do różnych narzędzi zapewnia użytkownikowi elastyczność i korzyści finansowe. Ponadto system oferuje niezawodność przyszłościowej technologii akumulatorów.
Inni partnerzy CAS

Maksymalna wydajność w każdym zastosowaniu

Akumulatory CAS są szczególnie trwałe i wydajne. W zależności od wersji są oparte na technologii Li – Ion lub LiHD. Narzędzia do osadzania nitów jednostronnych i nitonakrętek GESIPA® są standardowo oferowane z akumulatorami 2,0 Ah, natomiast kompaktowy akumulator 4,0 Ah jest dostępny jako wyposażenie dodatkowe. Oczywiście, nasze nitownice Bird Pro mogą pracować również z wszystkimi innymi dostępnymi akumulatorami CAS.

 

Prawdziwa wartość dodana, z której korzystasz

Tylko to, co najlepsze dla najlepszych. L-Boxx przekonuje wysoką jakością wykonania i solidną konstrukcją. Optymalnie chroni nasze narzędzia do obróbki nitów jednostronnie zamykanych i nakrętek nitów jednostronnie zamykanych, oferując użytkownikowi prawdziwą wartość dodaną.

 

 

Stały towarzysz Twojego narzędzia do nitowania!

Wszystko z Tobą w drodze i natychmiast pod ręką. W tym optymalna ochrona nitownicy GESIPA® dzięki wytrzymałej skrzynce L-Boxx! Większa elastyczność w codziennej pracy

 

Wszystkie urządzenia GESIPA® CAS w skrzynce L-Boxx!

Wytrzymałość. Wysoka jakość. Inteligentny. Jako prawdziwą wartość dodaną dla naszych klientów dostarczamy wszystkie narzędzia do nitowania z serii Bird Pro w praktycznych skrzynkach L-Boxx!

 

Idealne połączenie!

Połącz skrzynkę GESIPA® L-Boxx z kompatybilnymi skrzynkami różnych producentów i skorzystaj z praktycznego połączenia typu "click".