A+ A-

Birdie®

To nie rozmiar jest ważny,
tylko technologia

Jest mała, jest szybka, jest zwinna! A to nie wszystko. Wraz z nową nitownicą Birdie® firma GESIPA opracowała najmniejszą i najlżejszą akumulatorową nitownicę w swojej klasie wydajności. Do tego dochodzi ergonomiczna konstrukcja z wyważonym środkiem ciężkości i antypoślizgowym, łatwym do uchwycenia uchwytem. Praca bez zmęczenia jest tu

zaprogramowana! W tym celu nitownica obejmuje duży obszar roboczy: Przy sile nastawczej 10 000 N i skoku narzędzia 25 mm, Birdie® z łatwością obrabia nity jednostronnie zamknięte o średnicy do 5 mm ze wszystkich materiałów. I podobnie jak seria Bird Pro, Birdie® współpracuje ze sprawdzonymi bateriami niezależnej od producenta platformy CAS.

Zarezerwuj demonstrację na żywo

Poznaj Birdie na żywo na miejscu lub podczas wirtualnej demonstracji w rozmowie z nami.
Zarezerwuj termin

Zalety, które przekonują

Birdie® nie tylko zachwyca swoim rozmiarem i wagą, ale również została wyposażona w najnowsze i najbardziej innowacyjne technologie. Nitownica oferuje Państwu elastyczność pracy oraz wyjątkowe korzyści.

Niewielka waga

Przy wadze zaledwie 900g bez baterii, Birdie jest najmniejszą i najlżejszą nitownicą akumulatorową w swojej klasie. Jest szczególnie kompaktowa w dłoni i umożliwia nitowanie bez wysiłku.

Duża przestrzeń robocza

Przy sile nastawczej 10 kN i skoku narzędzia 25 mm obrabiane są nity jednostronnie zamknięte do Ø 5 mm ze wszystkich materiałów, aluminium do 6 mm.

Konserwacja bez użycia narzędzi

Czyszczenie i wymiana szczęk uchwytu lub ustników odbywa się bez użycia narzędzi. Oznaczone kolorami końcówki umożliwiają identyfikację użytego nitu jednostronnie zamykanego.

Pełna moc

Osadzanie ponad 3000 nitów jednostronnie zamykanych na jednym ładowaniu akumulatora! * Jako część rodziny CAS, akumulatory mogą być używane elastycznie i przez różnych producentów z różnymi narzędziami.

*(W zależności od średnicy i materiału)

 

Silnik BLDC

Silnik BLDC prawie się nie zużywa, a proces ustawiania jest znacznie szybszy niż w przypadku konwencjonalnych urządzeń zasilanych z baterii.

Pojemnik przechwytujący

Przezroczysty pojemnik do zbierania trzpieni nitów, aby bezpośrednio widzieć, kiedy należy go opróżnić. Dostępne również w wersji przedłużonej do długich trzpieni.

Birdie®: Część rodziny CAS

Birdie obrabia również nity jednostronnie zamknięte za pomocą baterii niezależnego od producenta systemu CAS (Cordless Alliance System). Wielokrotne użycie baterii CAS z różnymi narzędziami w szerokim zakresie zastosowań oferuje użytkownikowi elastyczność i korzyści kosztowe.
Więcej informacji na temat CAS

Właściwości techniczne

  • Wydajność baterii: 2,0 Ah litowo-jonowy:
  • Napięcie akumulatora: 18 V
  • Waga wraz z akumulatorem (2,0 Ah): 1,3 kg
  • Waga bez akumulatora: 0,9 kg
  • Zakres pracy: Nity jednostronnie zamknięte do Ø 5 mm ze wszystkich materiałów, aluminiowe do 6 mm (maks. trzpień Ø 3,5 mm)
  • Siła osadzania: 10.000 N
  • Skok urządzenia: 25 mm
  • Napęd: Bezszczotkowy silnik prądu stałego (BLDC)
  • Tryb pracy: Akumulator (CAS)

Pytania o Birdie®?

Czy masz pytania dotyczące nowej nitownicy Birdie? A może chciałbyś, abyśmy zaprezentowali Birdie na żywo na miejscu lub podczas wirtualnej wideokonferencji? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś lub zarezerwuj osobistą prezentację urządzenia.
Zadaj pytanie  Zarezerwuj demonstrację na żywo

 

Birdie® na miarę Twoich potrzeb

Birdie® jest dostępna w różnych opcjach dostawy. Tutaj znajdziesz odpowiednie narzędzie do nitowania.

Małe i lekkie narzędzie do nitowania dostarczane jest w mniejszym L-Boxx 102. Jest bardziej płaska niż standardowe skrzynki z naszej serii Pro, ale można ją równie łatwo podłączyć do wszystkich skrzynek z serii L-Boxx.

Alternatywnie Birdie® jest dostępna w prostej wersji kartonowej. Dla wszystkich tych, u których Birdie® ma swoje stałe miejsce pracy i nie potrzebuje skrzynki na narzędzia.
Nadal trudno się zdecydować? Wtedy łatwo można dodać walizkę i wkładkę.