A+ A-

Linia biznesu

Automatyzowane Narzędzia

Segment „Automatyzowane Narzędzia” dzieli się na kilka różnych obszarów. Należy do nich technika automatycznego osadzania nitów jednostronnych i nitonakrętek, monitoring procesu, technika montażu i automatyzacja, a także wszelkiego rodzaju urządzenia specjalne, doradztwo techniczne i serwis  Dzięki specjalizacji  w dwóch obszarach produktów „Automatyczne nitowanie” i „Monitoring procesu”, potrzeby klientów

i wymagania techniczne są szczegółowo analizowane, a następnie znajduje się wspólnie optymalne rozwiązania interesujące pod względem technicznym i ekonomicznym. Serwis jest kompetentny do przeprowadzenia rozruchu urządzeń na miejscu, świadczenia usług posprzedażnych i zapewnienia dostępności instalacji u klienta. Poniżej  przedstawiamy bliżej zakres działań segmentu „Produkcja Wyposażenia”. W przypadku pytań - prosimy o bezpośredni kontakt.

Skontaktuj się z nami!

Nitowanie automatyczne

Wszelkiego rodzaju specjalne urządzenia nitujące dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta

Szukasz nitownicy do jakiegoś bardzo specyficznego zastosowania? Oferujemy rozwiązania zgodne z indywidualnym projektem i specjalne urządzenia do osadzania nitów jednostronnych i nitonakrętek. Oferowane przez nas rozwiązania do automatycznego osadzania nitów jednostronnych i nitonakrętek można również zintegrować z automatycznymi  systemami robotów. Oprócz rozwiązań automatyzacji wspomaganych przez roboty  stosowanych w prawie wszystkich branżach przemysłu wytwórczego, produkujemy również stoły i systemy montażowe GESIPA® . Stanowisko  montażowe wykonane przez naszą firmę gwarantuje precyzyjną obsługę, a ponadto jest miejscem pracy idealnie przystosowanym do potrzeb klienta i optymalnym dla wszystkich nitownic GESIPA®.

Monitoring nitowania WinTech

Monitoring procesu osadzania nitów jednostronnych, nitonakrętek i nitośrub obejmuje ocenę online  siły rozciągającej i drogi rozciągania podczas nitowania. Monitoring procesu nitowania WinTech (technologia wielu okien) jest szczególnie wskazany przy wykonywaniu wymagających i/lub krytycznych połączeń. Dzięki monitorowaniu procesu nitowania dokładność jest zagwarantowana od samego początku produkcji aż do odbioru gotowego produktu. Holistyczny system zarządzania jakością GESIPA® zapewnia poprzez dokumentację funkcjonalną, że element złączny spełnia wymagane właściwości i przebieg procesu jest niezakłócony. Monitoring procesu nitowania zapewnia optymalną jakość produktu dzięki bezbłędnemu użyciu właściwych elementów złącznych we właściwej ilości i we właściwych miejscach.

Doradztwo techniczne i wsparcie projektowe

umowę serwisową, dzięki której będziemy mogli zaoferować Ci wykonanie konserwacji i napraw bezpośrednio w Twojej firmie.
W naszym nowoczesnym centrum pokazowo-szkoleniowym w Mörfelden-Walldorf koło Frankfurtu nad Menem oraz, na życzenie, w siedzibie klienta, oferujemy szkolenia w zakresie konserwacji i napraw urządzeń do nitowania GESIPA®. W przypadku, gdy Twoja firma znajduje się za granicą, otrzymasz wsparcie techniczne od naszych specjalistów z jednego z lokalnych przedstawicielstw GESIPA®.Szkolenie w siedzibie GESIPA®

Wartość dodana dla Klienta

Zasadniczo opieramy się na długotrwałej i stabilnej współpracy partnerskiej, która oferuje naszym klientom następujące główne korzyści:

  • Dostępność: Zawsze jesteśmy do dyspozycji, gdy klient nas potrzebuje
  • Zaangażowanie i gotowość do pomocy Traktujemy bardzo poważnie problemy, z jakimi spotykają się nasi Klienci i oferujemy im szybką pomoc.
  • Szybkość reagowania: Oferujemy szybkie wsparcie
  • Pewność i zaufanie: Dotrzymujemy obietnic
  • Wysoka jakość produktu: Nasze rozwiązania mają dla klienta ponadprzeciętną wartość zapewniającą długoletnią funkcjonalność.
  • Podejście holistyczne: Na życzenie opracowujemy kompletne rozwiązanie składające się z elementu złącznego, technologii łączenia i optymalizacji miejsca pracy