A+ A-

Linia biznesu

Nitowanie na potrzeby motoryzacji „Automotive
Riveting”

Producenci samochodów i dostawcy dla przemysłu motoryzacyjnego z różnych branż są obsługiwani przez naszą linię biznesu „Nitowanie na potrzeby motoryzacji”. Ponieważ poszczególne branże mają bardzo specyficzne wymagania, ten segment działalności jest dalej podzielony na moduły specjalistyczne, takie jak siedzenia, elementy wyposażenia zewnętrznego i wyposażenie bezpieczeństwa. Wielcy, znani klienci będący liderami technologii, którzy wymagają wiele od GESIPA®, ale równocześnie przyczyniają się w sposób decydujący

do naszego rozwoju są wspierani przez wysoko wykwalifikowanego menedżera ds. kluczowych klientów. W ciągu ostatnich kilku lat, dzięki naszym wysokim standardom i innowacjom, wypracowaliśmy sobie pozycję niezawodnego partnera rozwojowego w branży motoryzacyjnej, który zawsze spełnia wymagania jakościowe.

Rzuć nam wyzwanie!

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i przedstaw nam swoje wymagania! Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: +48782041052

Kontakt

Projekt wykonany „na miarę”

W celu spełnienia wysokich wymagań stawianych przez przemysł motoryzacyjny w zakresie jakości, dostępności i innowacyjności, konieczne jest wszechstronne i efektywne zarządzanie kluczowymi klientami obejmujące doradztwo techniczne, zarządzanie projektami i cały pakiet usług posprzedażnych. Naszym klientom nie oferujemy elementu złącznego dopiero na etapie produkcji seryjnej, ale wspólnie z nimi opracowujemy ten element już od powstania pomysłu. Dlatego nity jednostronne i nitonakrętki są zawsze opracowywane pod konkretne zastosowanie, co oznacza, że ​​zawsze jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom optymalne rozwiązanie połączeń. Dzięki naszemu bogatemu portfolio produktów możemy opracować odpowiednie rozwiązanie dla każdego zakresu parametrów aplikacji.

Wszystko z jednego źródła

Wymagania dotyczące technologii nitowania są tak różnorodne, jak nasi klienci. Dlatego oferujemy doskonale skoordynowane rozwiązania - bo tylko w ten sposób można spełnić indywidualne wymagania. Dzięki innowacyjnemu kompletnemu systemowi połączeń składającemu się z elementu złącznego, urządzenia do jego osadzania i technologii montażu, GESIPA® oferuje kompleksowe rozwiązania z jednego źródła. W ten sposób zapewniamy nie tylko element złączny, ale również jego sprawny montaż.

Wartość dodana dla Klienta

Segment „Nitowanie na potrzeby motoryzacji” opiera się na długotrwałym i stabilnym partnerstwie biznesowym. Daje to w szczególności naszym klientom następujące korzyści:

  • Dostępność: Zawsze jesteśmy do dyspozycji, gdy klient nas potrzebuje
  • Zaangażowanie i gotowość do pomocy Traktujemy bardzo poważnie problemy, z jakimi spotykają się nasi Klienci i oferujemy im szybką pomoc.
  • Szybkość reagowania: Oferujemy naszym partnerom szybkie wsparcie i szybko reagujemy na pilne potrzeby
  • Pewność i zaufanie: Dotrzymujemy obietnic
  • Wysoka jakość produktu: Nasze rozwiązania mają dla klienta ponadprzeciętną wartość zapewniającą długoletnią funkcjonalność.
  • Podejście holistyczne: Na życzenie opracowujemy kompletne rozwiązania składające się z elementu złącznego, technologii łączenia i optymalizacji stanowiska pracy