A+ A-

Planowanie i doradztwo

Nie da się? Niemożliwe

Nasi inżynierowie sprzedaży wspierają i doradzają krajowym i międzynarodowym  klientom przemysłowym mającym najwyższe wymagania. We współpracy z projektantami, planistami produkcji i specjalistami ds. jakości opracowujemy rozwiązania połączeń optymalne pod względem technicznym i ekonomicznym. Dwa 

Największe  grupy klientów przemysłowych GESIPA® to przemysł motoryzacyjny i jego  dostawcy. To właśnie ta branża wymaga skomplikowanych, niezawodnych a jednocześnie optymalnych cenowo połączeń mechanicznych, które to warunki zawsze spełniamy.

Elastyczność i motywacja

Mamy wieloletnie doświadczenie w doradztwie i rozwoju techniki nitów jednostronnych i nitonakrętek do konkretnych zastosowań i odpowiednich narzędzi do nitowania. Indywidualne połączenia mechaniczne oferowane przez GESIPA® są zaprojektowane z myślą o sprostaniu szczególnym wyzwaniom przemysłu w zakresie ekonomiki, funkcjonalności i innowacyjności. Wymagania, takie jak obróbka uszlachetniająca powierzchni, wytrzymałość na ścinanie i/lub rozciąganie właściwa dla konkretnego zastosowania lub niezawodność procesu nitowania są określane przez inżynierów sprzedaży dla konkretnego projektu i gwarantują połączenia, które można powielić miliony razy. Produkcja specjalnych nitów jednostronnych do konkretnych zastosowań wymaga rozbudowanej kontroli jakości i testów funkcjonalnych zgodnych z naszym certyfikowanym systemem zarządzania jakością. Nasza oferta usług jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klientów. Zwłaszcza w przypadkach doradztwa technicznego, umów serwisowych dla instalacji i systemów oraz szkoleń reagujemy elastycznie na prośby klientów.

Aleksander Kaczor
Phone: +48502471286

Mail

Bezpieczna koncepcja – zgodna z Twoimi wymaganiami

Masz indywidualne wymagania dotyczące funkcjonalności połączeń i/lub  potrzebujesz odpowiedniego urządzenia do nitowania? Przedstaw nam swoje wymagania – niezależnie od tego, czy chodzi o nity jednostronne, nitonakrętki czy odpowiednią nitownicę akumulatorową lub hydrauliczną – GESIPA® pomoże Ci w znalezieniu właściwego rozwiązania.