A+ A-

Kompetencje kluczowe

GESIPA® - Wizja i pasja

W GESIPA® najwyższa jakość jest celem wszystkich działań. Będąc średniej wielkości przedsiębiorstwem z tradycjami, GESIPA® od 1955 roku łączy innowacyjne procesy i kompetencje technologiczne z najwyższym poziomem obsługi klienta na całym świecie i jest jednym z czołowych dostawców w branży nitowania jednostronnego. Zarówno nasza obecność globalna, jak i bliskość regionalna pozwalają nam dobrze zrozumieć potrzeby naszych klientów i elastycznie na nie reagować. Powstają dzięki temu innowacyjne, przyszłościowe, dobrze dostosowane koncepcje

które  są tak indywidualne, jak życzenia naszych klientów. Chcąc zagwarantować najwyższą jakość obsługi klienta, oczywiście stawiamy na kompetentne rozwiązania. Ciągły rozwój sprawia, że GESIPA® jest uznanym i preferowanym dostawcą usług zorientowanych na indywidualne potrzeby klienta. Nasi pracownicy o ponadprzeciętnych kwalifikacjach z pasją, doświadczeniem i kompetencjami zawodowymi każdego dnia starają się, aby nasze produkty miały najwyższy poziom innowacyjności.

W GESIPA® najwyższa jakość jest celem wszystkich działań. Będąc średniej wielkości przedsiębiorstwem z tradycjami, GESIPA® od 1955 roku łączy innowacyjne procesy i kompetencje technologiczne z najwyższym poziomem obsługi klienta na całym świecie i jest jednym z czołowych dostawców w branży nitowania jednostronnego.

Połączenia nitami jednostronnymi

Już na etapie projektowania klient otrzymuje kompetentne  porady od naszych doświadczonych inżynierów aplikacji. W porozumieniu  z technikami i inżynierami klienta dostosowujemy elementy złączne do wymagań konkretnego zastosowania pod względem wymiarów, materiału, powierzchni i funkcji. Dzięki naszym zakładom produkcyjnym i centrom sprzedaży zlokalizowanym w całym świecie możemy zapewnić krótkie trasy i terminy oraz pewność dostaw wszystkim klientom. Użycie nitów jednostronnych specjalnie dostosowanych do wymagań klienta zapewnia wiele korzyści. Zastępując kilka indywidualnych wymiarów jednym zoptymalizowanym rozwiązaniem połączenia, optymalizujesz swoje zapasy. Ponadto są to połączenia wodoszczelne, które jednocześnie zachowują właściwości mechaniczne i można je dostosować do szerokiego zakresu łączonych materiałów.


Narzędzia do nitowania

GESIPA® specjalizuje się w tworzeniu najlepszych i niezawodnych połączeń. W tym celu elementy złączne oraz sprzęt i technologia nitowania są optymalnie dostosowane do wymagań łączonych komponentów. Procesy stosowane przy produkcji elementów związanych z bezpieczeństwem na skalę przemysłową wymagają 100% zabezpieczenia. Nitownice do nitów jednostronnych i nitonakrętek GESIPA® z funkcją monitoringu procesu oferują ekonomiczne rozwiązania dostosowane do konkretnego zastosowania. Najnowocześniejszy kompleksowy system GESIPA® wykonany zgodnie z najnowszym stanem techniki oferuje znaczące korzyści w całym cyklu eksploatacji od kompetentnego doradztwa, przez specjalne rozwiązania do indywidualnych zastosowań aż po instalację, szkolenie i serwis maszyn i urządzeń - wszystko z jednego źródła.

Technika nitonakrętek

Dzięki własnej produkcji elementów złącznych w centrach kompetencyjnych GESIPA® można ekonomicznie i efektywnie realizować specyficzne wymagania klientów. Jesteśmy specjalistami w zakresie nitonakrętek i nitów jednostronnie zamykanych o zoptymalizowanym zastosowaniu. Nie można zaprzeczyć zaletom nitonakrętek i nitów jednostronnie zamykanych. Montaż może być przeprowadzony łatwo i szybko przy jednostronnym dostępie do elementu, a wysokiej jakości gwinty mogą być umieszczane również w miękkich materiałach, takich jak tworzywa sztuczne. Nitonakrętki firmy GESIPA® i pasujące do nich narzędzia są do siebie optymalnie dopasowane. Minimalne zużycie, krótkie czasy obróbki i długa żywotność charakteryzują narzędzia nastawcze GESIPA® i przyczyniają się do optymalizacji kosztów.