A+ A-

Linia biznesu

Dystrybucja i sprzedaż detaliczna

Tradycją GESIPA® jest ścisła współpraca ze specjalistycznymi handlowcami detalicznymi. Segment „Dystrybucja i handel detaliczny” posiada rozbudowaną sieć przedstawicielstw lokalnych w kraju i za granicą, które służą fachową pomocą wyspecjalizowanym dealerom we wszystkich sprawach związanych z techniką nitowania Wsparcie obejmuje zarówno doradztwo i szkolenia na miejscu, jak i regularne uczestnictwo w wydarzeniach organizowanych przez naszych partnerów handlowych lub stowarzyszenia zawodowe, takie jak

Targi wewnętrzne Dzięki technice prezentacji produktów (np. za pomocą dobrze znanych stojaków Profi-Center), GESIPA® zapewnia handlowcom skuteczną pomoc do sprzedaży. Ponadto pracownicy lokalni mogą w każdej chwili skorzystać ze specjalistycznej wiedzy i wsparcia innych linii biznesu GESIPA®, zapewniając w ten sposób klientom optymalne doradztwo we wszystkich aspektach technologii nitowania.

Twój lokalny konsultant

Bez naszych zaangażowanych pracowników, którzy intensywnie pracują w terenie, kompetentne doradztwo i pomoc bezpośrednio na miejscu byłyby mocno utrudnione. Tutaj znajdziesz swojego konsultanta. Ewentualnie wpisz kod pocztowy swojej lokalizacji do pola wyszukiwania i kliknij SZUKAJ, a natychmiast pojawi się nazwisko Twojej osoby kontaktowej.

Kontakt

Prezentacja produktów GESIPA® w handlu specjalistycznym

Czy chcielibyście Państwo w przyszłości oferować produkty GESIPA® również w swoim specjalistycznym handlu, czy też może już to robicie? Oferujemy atrakcyjne rozwiązania dla Państwa powierzchni sprzedaży. Ściana sprzedaży GESIPA® zapewnia maksymalną uwagę w handlu specjalistycznym i umiejętnie prezentuje nasz szeroki asortyment produktów z zakresu techniki nitowania. Czy w Państwa miejscu sprzedaży nie ma wystarczającej ilości miejsca na ścianę sprzedażową GESIPA®? Nie ma problemu - dzięki oszczędzającemu miejsce obrotowemu Profi-Center profesjonalna prezentacja produktów jest optymalnie możliwa nawet na najmniejszej przestrzeni. Dowiedz się więcej o możliwościach prezentacji w punktach sprzedaży GESIPA® oraz o naszym asortymencie produktów. Jeśli są Państwo zainteresowani lub mają dalsze pytania, prosimy o kontakt z jednym z naszych przedstawicieli handlowych. Chętnie omówimy z Państwem również indywidualne wymagania dotyczące prezentacji produktów.

GESIPA® na targach krajowych i międzynarodowych

GESIPA® Niemcy bierze udział w około 60 targach wewnętrznych rocznie. W handlu informacje są tak samo ważne jak same produkty. Wraz z rosnącą różnorodnością oferowanych produktów, wiele z nich nie jest już tak oczywistych i jasnych, dlatego coraz ważniejsza staje się wymiana doświadczeń i relacje oparte na zaufaniu. Strony dążą do nawiązania kontaktów. Tradycyjnie odbywa się to na targach w bezpośrednich rozmowach z partnerami biznesowymi. Regularnie uczestniczymy w wewnętrznych targach odbywających się bezpośrednio u naszych wyspecjalizowanych dealerów i lokalnych partnerów oraz w branżowych targach o zasięgu międzynarodowym takich jak FastenerFair lub EuroBLECH zarówno w Niemczech jak i poza granicami Niemiec. Porozmawiaj z nami - z przyjemnością pokażemy  się na Twoich następnych targach wewnętrznych.