A+ A-

GESIPA®

Sesje szkoleniowe

Podczas Sesji Szkoleniowych dowiesz się, jak obsługiwać i konserwować narzędzia do nitowania GESIPA® lub automatyczną  nitownicę GAV oraz jak samodzielnie wykonywać prace konserwacyjne. Celem sesji szkoleniowych jest wyjaśnienie personelowi technicznemu klienta całości prac konserwacyjnych i utrzymania ruchu automatycznej

nitownicy GAV tak, aby mogli jej samodzielnie używać w przyszłości. W naszym Centrum Pokazowo-Szkoleniowym przedstawiamy również naszym gościom wszystkie urządzenia i najnowsze technologie firmy GESIPA®, aby mogli je poznać i nauczyć się z nimi pracować. 

Następny dostępny termin szkolenia

Grupa docelowa

Zawsze bądź poinformowany i informuj swoich pracowników o nowościach w zakresie urządzeń i technologii nitowania GESIPA®. Nie ma znaczenia, czy masz już narzędzia do nitowania GESIPA®, czy dopiero rozważasz ich zakupy. Podczas Dni Szkoleniowych pokażemy Ci cały asortyment produktów GESIPA® i będziesz miał możliwość samodzielnego wypróbowania narzędzi do nitowania.

Czas szkolenia

Oferujemy dwudniowe szkolenia w zakresie GAV oraz jednodniowe szkolenia w zakresie narzędzi ręcznych z monitoringiem procesu. W celu uzyskania dalszych informacji – skontaktuj się z naszym konsultantem. 

Cena za osobę

Ceny szkoleń zależą od długości i zakresu szkolenia (jednodniowe lub dwudniowe) oraz od tego, czy masz zawartą umowę serwisową GESIPA®, dzięki której możesz zaoszczędzić do 40%. W celu uzyskania dalszych informacji – skontaktuj się z naszym konsultantem. 

Miejsce szkolenia:

Sesje szkoleniowe odbywają się w Centrum Pokazowo-Szkoleniowym GESIPA® w naszej głównej siedzibie w
Mörfelden-Walldorf.

SFS Group Germany GmbH
Division Riveting – GESIPA®
Nordendstraße 13–39
64546 Mörfelden-Walldorf

Na życzenie możemy również przeprowadzić szkolenie u klienta. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące terminu i zakresu szkolenia zostaną podane po bezpośredniej konsultacji z klientem.

Osoby kontaktowe:

Horst Rückert
Kierownik Działu Usług Technicznych
T +49 6105 962 213
Kontakt

Uwe Herth
Menedżer Oddziału Produkcji Wyposażenia do Nitowania
T: +49 6105 962 211
Kontakt