A+ A-

Lokalizacje na całym świecie

GESIPA® Hiszpania

Hiszpański oddział GESIPA® został założony w 1999 roku i znajduje się w Arrigorriaga koło Bilbao na północy kraju. Nasi koledzy zaopatrują hiszpańskich 

i portugalskich klientów w technologie i produkty opracowane przez GESIPA® w Niemczech. Głównymi klientami są producenci oryginalnego wyposażenie („OEM”) w przemyśle motoryzacyjnym, a także dostawcy 1 i 2 poziomu.

Hiszpańskie centrum pokazowo-szkoleniowe

Hiszpański oddział GESIPA® posiada również własne centrum pokazowo - szkoleniowe w Arrigorriaga otwarte dla aktualnych i potencjalnych klientów i partnerów. Można w nim zapoznać się z całą gamą produktów GESIPA® z zakresu technologii nitowania. Od nitownicy ręcznej NTX, przez nitownice akumulatorowe, takie jak AccuBird® lub PowerBird® Pro, aż po urządzenia pneumatyczno-hydrauliczne. W centrum pokazowym można także zobaczyć i przetestować nitownice z funkcją monitoringu procesu np. TAURUS® C lub FireFox® 2 ze zintegrowanym monitoringiem WinTech.

Skontaktuj się z nami:

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami -skontaktuj się z zespołem GESIPA® w Hiszpanii i przedstaw swoje wymagania i życzenia. Oprócz klientów z Hiszpanii GESIPA® Hiszpania obsługuje również klientów i partnerów z Portugalii.


SFS Group Fastening Technology (Iberica) S.A.U.
Industrial End Markets – GESIPA®
Polígono Industrial Sangroniz
Calle Iberre s/n
Parcela nº 5 - Nave 6
48150 Sondika
Telefon: +34946712662
Faks: +34946712658
www.gesipa.es

Nawiązanie kontaktu